Графік консультування методистами Шевченківського районного методичного кабінету

ПІБ Посада Дні проведення консультацій Категорія учасників
Пирог Тетяна Анатоліївна Завідувач РМК Вівторок, середа Директори ЗЗСО, заступники директорів з НВР, керівники та заступники керівників РМО вчителів предметних циклів, вчителі англійської мови, методисти РМК, керівники альтернативних курсів та інші педагогічні працівники ЗЗСО.
Старікова Ніна Олександрівна Методист з навчальних дисциплін Середа Заступники директорів з НВР, керівники учнівських науково – дослідницьких робіт в системі МАН, вчителі української мови та літератури, російської мови та зарубіжної літератури, біології, екології, природознавства, хімії та молоді спеціалісти.
Василенко Оксана Юріївна Методист з виховної роботи П’ятниця Директори ЗЗСО, заступники директорів з НВР, вчителі історії, правознавства, географії та Харківщинознавства, початкові класи.
Доценко Тетяна Миколаївна Методист з психологічної служби Четвер Практичні психологи, соціальні педагоги, вчителі, які викладають курси духовно-морального спрямування
Русакова Лариса Євгеніївна Методист по роботі педкадрами Вівторок Директори ЗЗСО, заступники директорів з НВР, вчителі математики, інформатики, економіки, фізики та астрономії.
Тарасова Оксана Леонідівна Методист з бібліотечних фондів Понеділок Бібліотекарі ЗЗСО, вчителі трудового навчання та технологій, вчителі основ здоров’я
Кiлькiсть переглядiв: 1330

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.