Що очікувати у ЗНО - 2019

У всіх закладах загальної середньої освіти ІІІ ступеня розпочинається гаряча пора для учнів випускних класів – підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання – 2019.

Що ж треба знати в першу чергу? А це те, що:

ü термін проведення ЗНО: 20 травня – 13 червня 2019 року.

ü кількість предметів: кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів із переліку: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

ü зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам ЗНО, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03 лютого 2016 року № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти» (ці ж програми були чинними під час розроблення тестових завдань 2018 року).

ЗНО=ДПА

· для учнів закладів загальної середньої освіти, які у 2019 здобувають повну загальну середню освіту, результати ЗНО з трьох предметів зараховуються як результати ДПА:

1. Українська мова і література (результат виконання завдань з української мови, у тому числі, власного висловлення на дискусійну тему).

2. Математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття).

3. Один з навчальних предметів (за вибором випускника): біологія, географія, фізика, хімія, іноземні мови.

· для учнів (слухачів, студентів) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які у 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти, результати ЗНО з двох предметів зараховуються як результати ДПА:

1. Українська мова і література (результат виконання завдань з української мови, у тому числі, власного висловлення на дискусійну тему);

2. Математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття) на вибір учня (слухача, студента).

До уваги!!!

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти звертає увагу всіх, хто планує у 2019 році реєструватися для участі у ЗНО, необхідно завчасно потурбуватися про отримання паспорта. Реєстрація на ЗНО здійснюється за наявності паспорта.

Для забезпечення оперативного ознайомлення з актуальними новинами стосовно ЗНО-2019 створено безкоштовний мобільний додаток “Харківський РЦОЯО”. Завантажити офіційний мобільний додаток сайту “Харківський РЦОЯО” можна у Play Market.

Завідувач Шевченківським РМК Тетяна Пирог

Як провести EdCamp для своєї громади

Критичним елементом, що уповільнює революцію в освіті, є неефективна система професійного розвитку шкільних педагогів. Інноваційна модель (не)конференцій EdCamp пропонує один з ефективних шляхів подолання цієї проблеми.

Навчаючись на цьому курсі, Ви дізнаєтеся про сучасні методи підвищення кваліфікації шкільного вчительства: від ціннісних основ і пояснення, чому EdCamp працює, – до покрокового плану організації такої події, із відгуками й порадами від педагогів, які вже мають досвід проведення (не)конференцій.

Якщо Ви

  • працюєте в школі чи дитсадочку,
  • небайдужі до того, якою буде освіта українських дітей,
  • налаштовані на співпрацю, а не на конкуренцію,та мріяли отримати «з перших рук» практичний і дієвий інструмент підвищення кваліфікації педагогів, формування регіональної освітянської спільноти й трансформації «голосів вчительства» у зміни на державному рівні
  • цей курс для вас!

Не пошкодуйте свого часу і станьте частиною міжнародної й української сім’ї EdCamp!

З ІСТОРІЇ ФОРМАТУ EDCAMP (www.edcamp.org)

EdCamp уперше був проведений у 2010 році натхненними едукаторами із США. На сьогодні понад 1 500 заходів у 33-х країнах світу об’єднали учителів і вчительок для відкритого обміну педагогічним досвідом, співпраці й вирішення спільних завдань.

Формат EdCamp став 6-им у світовому рейтингу найбільш інноваційних освітніх організацій 2015 року. Україна стала 9-ою країною у світі та 3-ою в Європі, яка долучилася до цієї міжнародної сім'ї. Саме ми стали найбільшою спільнотою за межами США!

У нашій країні EdCampwww.edcamp.org.ua- вже не тільки платформа для спільного зростання й обміну досвідом, але й рушій реформування освіти на державному рівні та інструмент розбудови регіональних освітянських спільнот. В українській спільноті відповідального вчительства зараз 15 000 проактивних педагогів, готових змінювати себе і своє освітнє оточення.

Цікаво, що навіть звичайні серпневі конференції, засідання методичних кабінетів і батьківські збори почали проводитися з використанням формату EdCamp, закону «про дві ноги» і з «ефектом довгого хвоста».

У 2017-2018 навчальному році відбувається третя хвиля програми «EdCamp in a Box 3.0» – 47 регіональних (не)конференцій, які стануть дискусійними майданчиками реформи Нової української школи і зберуть близько 7 000 шкільних вчителів і вчительок.

Разом із ВУМ хочемо, щоб Україна стала першою країною, яка запропонує освітянам масовий відкритий онлайн-курс “Як провести EdCamp для своєї громади”.

Кiлькiсть переглядiв: 256

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.