«Затверджую»

Директор

Шевченківського БДЮТ

Н.М.Голубенко

«12» вересня 2018 року

Розклад

ЗАНЯТЬ ГУРТКІВ

ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НА 2018/2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Назва гуртка Місце занять понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота
1 Ковальчук Оксана Олександрівна Історико -краєзнавчий Василенківська ЗОШ І-ІІст 15.05 17.05 15.05 17.05
2 Безніс Олена Миколаївна «Юні майстри» Великохутірська ЗОШ І-ІІІ ст.. 15.00 17.00 15.00 17.00
3 Луньова Ірина Євгеніївна «Юний журналіст» Шевченківський БДЮТ 9.00 18.00
4 Ставрунова Альона Володимирівна «Сувенір» Шевченківський ліцей І з 13.00-15.00 ІІ з 15.00 17.30
5 Шкурко Наталія Миколаївна „Оригамі” Шевченківський ліцей 13.00 15.30 13.00 15.00
6 Журавльова Оксана Леонідівна «Екологічний» Шевченківський ліцей 15.30 17.30 15.30 17.30
7 Збицький Олександр Володимирович «Юні козачата» Новомиколаївська . ЗОШ І-ІІІ ст 15.10 17.10 15.10 17.10
8 Антонов Олег Володимирович Туристсько-краєзнавчий БДЮТ 17.00 18.00 16.00 19.30 17.00 18.00 І 16.00 17.30 ІІ 17.30 19.30
9 Мельничук Олена Олександрівна «Декоративно прикладне мистецтво Шевч ЗОШ №1 ліцей 13 20-15.20 ЗОШ №1 13.20-.15.20 ЗОШ№1 І 9.30 11.30 ІІ 11.30 14.30 ліцей
10 Баранік Євгеній Миколайович Туристичний Гетьманівський НВК 14.00 17.00 І 15.00 -16.30 ІІ 16.30- 18.00 9.00 11.00
11 Верба Лілія Іванівна Бісероплетіння Безм’ятежненський НВК І 11.05-13.05 ІІ 13.05 15.35
12 Буря Олександр Володимирович Ляльковий театр БДЮТ І 13.00 15.00 ІІ 15.00 17.00
13 Клюєва Ріта Андріївна «Вокальний» Шевченківський ліцей 15.05 17.05 14.55 16.55
14 Баранова Марина Володимирів Чарівний клубочок Новомиколаївська ЗОШ І-ІІІст 13.15 15.15 13.15 15.45
15 Мезенцева Людмила Михайлівна «Умілі руки» Новомиколаївська ЗОШ І-ІІІ ст 13.15 15.15 13.15 15.45
16 Зеленська Оксана Володимирівна Танцювальний гурток «Ритм» Новомиколаївська ЗОШ І-ІІІ ст 13.15 15.15 13.15 15.15
17 Лаптєва Вікторія Вікторівна Драматичний Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст 16.00 18.00 16.00 18.00 16.00 18.00
18 Ступак Сергій Семенович Різьба по дереву Безмятежненський НВК І 13.00 14.30 ІІ 14.30 16.00
19 Горюн Тетяна Олександрівна Фольклорний колектив «Вишиванка» Сподобівська гімназія 16.00 17.30 16.00 18 00
20 Балдин Вікторія Володимирівна Майстерня умілих рук Старовірівський ліцей 14.15 15.15 13.15 15.15
21 Тереш Катерина Іванівна Мистецтво нашого народу Сподобівська гімназія 16.00 17.30 16.00 18.00
22 Панасенко Алла Миколаївна Хореографічний Семенівська ЗОШ І-ІІ ст 13.40 14.40 13.00 15.00 13.00 15.00 13.00 15.00 12.45 14.45
Кiлькiсть переглядiв: 779

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.