Інформаційна сторінка

Повна назва: Петрівський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) „Дзвіночок” Петрівської сільської ради Шевченківського району Харківської області;

Скорочена: Петрівський ДНЗ;

Тип ДНЗ: дитячий садок;

Форма власності: комунальна;

Тип місцевості: сільська;

Поштова адреса: вул. Шкільна, 21, село Петрівка, Шевченківський район, Харківська область, 63611;

Завідувач: Коньовшій Лілія Василівна;

Мова навчання: українська;

Кількість персоналу: педагогічного – 3; обслуговуючого – 4;

Кількість дітей: 18;

Кількість груп: 1;

Режим роботи: з 7.30 до 16.30

Групи цілодобового перебування: відсутні;

Телефон: 8 (251) 5-52-17

Е-mail: petrivskydnzdzvinochok@rambler.ru

Сайт:

Нормативна наповнюваність: 23 місць;

Історія закладу:

Перший дитячий садок села Петрівка відкрили в 1950 році. Це була звичайна сільська хатина, в яку на ранній зорі приносили матері своїх діточок і пізньої вечірньої зорі цих дітей розвозили по домівках. В 1956 році було виділено на постійно приміщення під дитячий садок. Відкрили дві групи: молодша група віком від 2-х місяців до 3-х років та група дошкільного віку від 3-х років до 7 років. Перша завідуюча цього садка була Шакіна Клавдія Іванівна.

В 1964 році було збудовано і відкрито нове приміщення дитячого садка також на дві різновікові групи. Завідуючою стала цього закладу Надьожа Марія Петрівна з освітою, яка закінчила Харківське педагогічне училище за спеціальністю вчитель молодших класів. Освітня робота проводилася в дитсадку без програми в основному ліплення, малювання, екскурсії дитячі святкові ранки. Дитсадок до 1970 року був сезонним працював з весни до осені.

В 1973 році районний відділ освіти призначив на роботу в дитячий садок села Петрівка двох вихователів з фаховою освітою. В 1991 році було відкрито нове двоповерхове приміщення дитсадка з всіма вимогами санепідемстанції, який працює по цей час.

На даний час несе відповідальність за підростаюче покоління Петрівського дошкільного закладу завідувач Коньовшій Лілія Василівна.

Кiлькiсть переглядiв: 327

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.