Звіт за 2016 рік по фізичній культурі та спорту

«Чемпіонат України з футзалу»

Завершився відбірковий етап Чемпіонату України по футзалу серед дівочих команд 2002-2003 р.н. В Чемпіонаті в цьому спортивному сезоні взяла участь 21 команда з усіх куточків країни. За територіальним принципом команди були розділені на 4 групи. Змагання проходили за коловою системою.

Команди групи «А» ( в якій виступала Новомиколаївська «Фортуна») та групи «В» грали в м. Кобеляки Полтавської області, група «С» грала в м. Гребінка Полтавської області, а спортсменки з групи «Д» зустрілись в м. Городенко на Івано-Франківщині.

На цьому етапі команди змагались за вихід до фінальної частини, яка відбудеться навесні. До Вищої ліги потрапляли по 2 кращі команди з 4 груп + 2 команди, які зайняли в групах 3 місця з кращими результатами. До фіналу Першої ліги потрапляють 8 команд, що зайняли 3-4 місця в групах.

Наші дівчата спочатку поступились господарям 1:4, а потім лише набирали обертів. З Красноградом зіграли 4:4, перемогли Світловодськ 5:1 та Полтаву 3:1. Результат – 2 місце в групі і путівка до фіналу Вищої ліги. В нашій команді грали Колиханова Аліна, Голубенко Альона, Губаль Ірина, Гожа Ольга, Товтин Тетяна. Команда дякує за підтримку відділу освіти, Мітіну С., Дзюбі А., Капленко О., Крук М., сільським радам Новомиколаївки, Аркадівки, Нижнього Бурлука.

18-20 листопада свої виступи в Чемпіонаті України розпочинають наймолодші футзалістки України 2004-2006 р.н. Харківщину в цих змаганнях представлятиме наша «Фортуна».

Спартакіада області з шахів.

22 жовтня на базі шахового клубу «Вундеркінд» м.Харків відбулися змагання з шахів за програмою обласної спартакіади серед районів та міст на кубок Голови Харківської обласної державної адміністрації . Наш район на змаганнях представляла команда Шевченківської ДЮСШ у складі: Іванов Дмитро, Красулевський Сергій, Артюхов Вадим та Вітковська Аліна (тренер-викладач Ревенко В.І.).

Змагання проходили у сім турів за «швейцарською системою». У підсумку команда нашого району набрала 19,5 очок і виборола перше командне місце серед чотирнадцяти команд, друге місце посіла команда Дворічанського району-18 очок, третє місце зайняла команда Лозівського району, яка набрала також 18 очок. За підсумками змагань команда Шевченківського району була нагороджена грамотами та медалями Департаменту молоді та спорту Харківської обласної Державної адміністрації.

Вітаємо наших спортсменів з успішним виступом на спартакіаді та бажаємо перемог у наступних змаганнях!

Змагань з волейболу

21 жовтня 2016 року в смт.Слобожанське Зміївського району відбувся фінальний етап міжобласних змагань з волейболу серед школярів загальноосвітніх навчальних закладів «UNISEF Volleyball Cup». Команда Шевченківського ліцею районної ради (вчитель фізичного виховання Петров В.О.) в першій зустрічі поступилася команді Богодухівського ліцею з рахунком 2:1. В наступній грі наші волейболісти перемогли команду с.Есхар Чугуївського району у двох партіях. В третій грі, з господарями змагань, перевага була не на нашому боці, рахунок 2:0. В підсумку команда нашого району посіла третє місце.

Фестиваль „Козацький гарт”.

12 жовтня 2016 року в приміщенні Шевченківського ліцею Шевченківської районної ради відбувся районний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю „Козацький гарт”. В заході взяли участь 10 команд до складу яких входили учні 5-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів району також були присутні представники Українського реєстрового козацтва.

Фестиваль проходив в три етапи: спортивні змагання, до складу яких входили: човниковий біг 4 х 9 метрів, стрибок у довжину з місця, перетягування канату серед хлопців і стрибки на скакалці для дівчат, виконання тестових завдань з історії козацтва «Тільки тим історія належить, хто за неї бореться й живе» та презентація команди « Не хилися, червона калино, - маєш білий цвіт. Не журися, славна Україна, маєш добрий рід…».

За результатами змагань в загальнокомандному заліку було визначено трьох абсолютних переможців:

І місце – Шевченківська ЗОШ № 1 І-ІІІ ст.;

ІІ місце – Шевченківський ліцей районної ради;

ІІІ місце – Новомиколаївська ЗОШ І-ІІІ ст.

В особистому заліку: човниковий біг юнаки: – Руденко Сергій – Великохутірська ЗОШ., дівчата – Ярошенко Анна; стрибок у довжину юнаки: Кривоніс Богдан; дівчата – Ярошенко Анна, Білоконь Анна; стрибки на скакалці дівчата: - Бабарика Вероніка – Гетьманівська ЗОШ.

По закінченню змагань всі учасники посмакували козацькою кашею.

/Files/images/novini/P1210397.JPG

/Files/images/novini/P1210333.JPG

/Files/images/novini/IMG_1179.JPG

7 жовтня 2016 року в спортивному залі районного будинку культури відбувся І етап міжобласних змагань з волейболу серед школярів загальноосвітніх навчальних закладів «UNISEF Volleyball Cup». Команда Шевченківського ліцею районної ради перемогла команду Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Куп’янського району, з рахунком 2:0.

В наступному етапі, який відбувся 13 жовтня 2016 року команда нашого району перемогла команду ЗОШ № 6 І-ІІІ ступенів м. Куп’янська з рахунком 2:1, і здобула право змагатися у фінальних іграх турніру.