Інформація з питання:

“Про підсумки оздоровчої кампанії в 2016 році”.

На виконання Закону України „Про оздоровлення та відпочинок дітей”, наказу Міністерства освіти і науки України від 07.02.2014 № 121 «Про забезпечення права дітей на оздоровлення та відпочинок в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, підпорядкованих органам управління освітою» розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 15.04.2016 року № 128 „Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей в 2016-2020 роках”, розпорядження Шевченківської районної державної адміністрації від 10.05.2016 № 153 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у 2016 році» та з метою належної підготовки та проведення літньої оздоровчої кампанії у 2016 році, додержання законодавства у сфері оздоровлення та відпочинку дітей було створено робочу групу по оперативному реагуванню та контролю по проведенню оздоровчої кампанії влітку 2016 року та комісію по своєчасному відкриттю ПЗОВ “Бурлучок”.

При постійній допомозі голови Шевченківської районної державної адміністрації та його заступника, спільно з місцевими органами самоврядування, господарськими та профспілковими організаціями проведена необхідна організаційна робота щодо своєчасної підготовки і організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2016 року.

Питання щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків влітку 2016 року розглядалися на: нарадах керівників навчальних закладів, завідувачів ДНЗ.

Пришкільні дитячі заклади відпочинку розпочали свою роботу 30 травня 2016 року і по 16 червня 2016 року, де відпочивало 529 дітей.

З метою якісного навчання дітей іноземним мовам у контексті європейської інтеграції України, наближення до європейських стандартів та популяризації вивчення англійської мови серед школярів загальноосвітніх навчальних закладів Шевченківського району на базі загальноосвітніх навчальних закладів працювали літні мовні табори. Два заклади – за ІІ типом (41 дитина), десять закладів – за І типом (100 дітей).

З 23.06.2016 року розпочав свою роботу позаміський заклад оздоровлення та відпочинку „Бурлучок”, де оздоровлено у дві зміни 139 дітей.

I зміна тривала з 23.06 по 13.07.2016 року

II зміна - з 19.07.2016 по 06.08.2016 року

Вартість харчування на 1 дитину в день складала 50,00грн. Вартість путівки 2300,00 грн.

Перед відкриттям в приміщеннях та на території позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Бурлучок» проводився профілактичний ремонт (фарбування, побілка, прибирання квітників, тротуарів, профілактика кухонного та електричного обладнання тощо.), здійснено забір води на аналіз в санстанцію, перевірено територію на вибухо-небезпечні предмети, укладено договір на дератизацію та дезінсекцію.

Під час оздоровчої кампанії було створено безпечні умови перебування дітей у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку. З метою попередження дитячого травматизму та охорони здоров'я учнів проводилися профілактичні бесіди: «Твоя дорога до табору», «Допоможи собі сам», «Наш друг велосипед», «Чи небезпечні укуси комах?», «Отруйні рослини і гриби», «Вогонь – наш друг чи ворог»; бесіди-поради «Один за всіх і всі за одного», «Перша допомога утопаючому», «Ходи більше – проживеш більше», «Збережемо довкілля»; вікторини: «Викликаємо служби 101, 102, 103, 104».

Дитячі заклади відпочинку з денним перебуванням та позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Бурлучок» працювали згідно затвердженого режиму дня та плану роботи. Проводилися різноманітні виховні заходи: заходи до святкування державних свят та пам’ятних дат, малі Олімпійські ігри, спортивні естафети, пісенні конкурси, аукціон ігор, спортивні джунглі, день казки, день партизанів, день здоров'я, весела гуморина, туристичні змагання.

Також під час функціонування оздоровчих змін була приділена особлива увага національно-патріотичному вихованню: фестиваль на кращу патріотичну пісню та вірш за темою «Лине піснею українська душа», конкурс малюнків «Я - майбутній захисник України», конкурс поробок з природного матеріалу «Український оберіг», вікторини «Я пишаюсь що я Шевченківець», «Звичаї і традиції мого народу», екскурсії місцевими краєвидами «Чарівні куточки Слобожанщини», «Рідний край вивчаємо ногами», зустрічі з воїнами АТО села Нижній Бурлук.

Заходи національно-патріотичного виховання дітей, які оздоровлювалися в ПЗОВ «Бурлучок», впроваджувалися з метою створення сприятливих умов для розвитку і самореалізації української молоді, формування її громадянської позиції та національно-патріотичної свідомості.

Станом на 15.09.2016 рік охоплено оздоровленням та відпочинком 2094 особи, в тому числі відпочинком – 1884 осіб (в т.ч. дітей пільгових категорій 862 особи) та оздоровленням – 210 осіб (в т.ч. дітей пільгових категорій – 210 осіб).

Всього витрачено на оздоровлення та відпочинок за 2016 рік — 1265,90 тис. грн. Також з місцевого бюджету виділено кошти на функціонування закладів оздоровлення – 175,00 тис. грн., на функціонування закладів відпочинку – 98,40 тис. грн., на підготовку закладів оздоровлення до роботи — 61,50 тис. грн., на закупівлю путівок до закладів оздоровлення — 73,50 тис. грн. (для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, малозабезпечених, багатодітних, талановитих, обдарованих, дітей працівників АПК та соціальної сфери села та дітей інвалідів (всього 90 осіб)), на переведення на санаторний режим роботи ДНЗ — 30,0 тис. грн., а також залучені позабюджетні кошти на закупівлю путівок до закладів оздоровлення — 827,50 тис. грн.

Кiлькiсть переглядiв: 495

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.