Банк даних обдарованих учнів ЗНЗ Шевченківського району у 2017/2018 навчальному році

№ п.п Навчальний заклад ПІБ Клас Напрям Критерії
1 Шевченківська ЗОШ №1 І-ІІІ степенів Шевченківської районної ради Харківської області Крикун Анна Володимирівна 9 Математичний, природничий Переможець районного етапу Всеукраїнських олімпіад
2 Ярошенко Луїза Ігорівна 9 Природничий Переможець районного етапу Всеукраїнських олімпіад
3 Москвітін Михайло Юрійович 9 Природничий Переможець районного етапу Всеукраїнських олімпіад
4 Григоренко Богдана Геннадіївна 10 Природничий , філологічний Переможець районного етапу Всеукраїнських олімпіад
5 Навроцька Юлія Юріївна 10 Природничий , філологічний Переможець районного етапу Всеукраїнських олімпіад
6 Коваленко Іван Ігорович 10 Філологічний Переможець районного та обласного етапу Всеукраїнських олімпіад
7 Коваленко Давид Едуардович 10 Суспільствознавчий Переможець районного етапу Всеукраїнських олімпіад
8 Ложкін Микита Миколайович 10 Суспільствознавчий Переможець районного етапу Всеукраїнських олімпіад
9 Гангур Єгор Юрійович 10 Природничий Переможець районного етапу Всеукраїнських олімпіад
10 Бєлоконь Анна Петрівна 10 Природничий Переможець районного та обласногоетапу Всеукраїнських олімпіад
11 Пономар Богдан Володимирович 11 Математичний, філологічний Переможець районного етапу Всеукраїнських олімпіад
12 Нагорна Вікторія Ігорівна 11 Математичний Переможець районного етапу Всеукраїнських олімпіад
13 Шевченківський ліцей Шевченківської районної ради Харківської області Вознюк Євгенія Віталіївна 7 Філологічний Переможець ІІ етапу олімпіад , обласного етапу Міжнародного конкурсу ім П.Яцика
14 Красноруцький Віталій Євгенійович 8 Математичний Переможець ІІ етапу олімпіад
15 Холопченко Лілія Сергіївна 8 Математичний Переможець ІІ етапу олімпіад, переможець ІІІ етапу олімпіад
16 Венедіктова Валерія Валеріївна 9 Філологічний, природничий Переможець ІІ та ІІІ етапу олімпіад
17 Думановська Марина Геннадіївна 9 Математичний Переможець ІІ етапу олімпіад
18 Кучерява Вікторія Олександрівна 9 Філологічний Переможець ІІ етапу олімпіад
19 Красулевська Катерина Андріївна 9 Природничий Переможець ІІ етапу олімпіад
20 Дерев’янко Евгеній Віталійович 10 Філологічний Переможець ІІ етапу олімпіад
21 Ярошенко Анна Сергіївна 10 Філологічний Переможець ІІ та ІІІ етапу олімпіад, районного та обласного етапів конкурсу ім. П. Яцика
22 Білий ВолодимирСергійович 10 Природничий . математичний Переможець ІІ етапу олімпіад
23 Шаповалов Данило Максимович 10 Природничий , математичний Переможець ІІ етапу олімпіад
24 Гончаров Едуард Вадимович 10 Математичний Переможець ІІ етапу олімпіад
25 Нетренко Катерина Геннадіївна 10 Математичний Переможець ІІ етапу олімпіад
26 Аршава Артем Сергійович 11 Природничий Переможець ІІ етапу олімпіад
27 Волошин Антон Андрійович 11 Філологічний Переможець ІІ етапу олімпіад
28 Думановський Веніамін Геннадійович 11 Суспільствознавчий, математичний Переможець ІІ етапу олімпіад
29 Пєнкіна Катерина Олександрівна 11 Природничий Переможець ІІ етапу олімпіад
30 Дерев’янко Сергій Євгенійович 11 Філологічний Переможець ІІ етапу олімпіад
31 Безм’ятежненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області Конюхов Дмитро Сергійович 9 Технологічний Переможець районного етапу конкурсів
32 Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області Пшенична Єва Володимирівна 8 Математичний Переможець ІІ етапу олімпіад
33 Міхаєва Марина Миколаївна 9 Природничий , суспільствознавчий Переможець ІІ етапу олімпіад
34 Лозова Валентина Іванівна 10 Технологічний Переможець ІІ етапу олімпіад
35 Нардєд Лілія Олександрівна 11 Філологічний , суспільствознавчий Переможець ІІ етапу олімпіад
36 Гетьманівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області Лободенко Олена Геннадіївна 8 Природничий Переможець районного етапу конкурсу дослідницьких робіт учнів 5-8 класів
37 Колій Маргарита Олександрівна 8 Філологічний Переможець ІІ етапу олімпіад, районного етапу конкурсу дослідницьких робіт учнів 5-8 класів
38 Антонцева Вікторія Юріївна 10 Філологічний Переможець ІІ етапу олімпіад
39 Новомиколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області Фегер Андрій Іванович 11 Технологічний Переможець ІІ етапу олімпіад
40 Логвіненко Сергій Олександрович 11 Філологічний Переможець районного фестивалю ораторського мистецтва
41 Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області Павленко Дар’я Володимирівна 8 Філологічний Переможець ІІ етапу олімпіад
42 Мишакова Богдана Олександрівна 10 Суспільствознавчий, філологічний Переможець ІІ етапу олімпіад
43 Старовірівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Ім. двічі Героя Радянського Союзу А.Г. Кравченка Шевченківської районної ради Харківської області Іщук Кирило Олександрович 8 Філологічний, природничий Переможець ІІ етапу олімпіад
44 Костенко Дмитро Євгенійович 8 Філологічний Переможець районного конкурсу дослідницьких робіт для учнів 5-8 класів
45 Шкельова Юлія Миколаївна 10 Філологічний Переможець районного етапу конкурсу науково-дослідницьких робіт
46 Масна Тетяна Володимирівна 11 Суспільствознавчий Переможець ІІ етапу олімпіад
47 Великохутірська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області Безніс Вікторія Анатоліївна 9 Філологічний , природничий Переможець ІІ етапу олімпіад
48 Зубрєва Анастасія Олексіївна 9 Філологічний Переможець ІІ етапу олімпіад
49 Антонов Валерій Юрійович 10 Математичний Переможець ІІ етапу олімпіад
50 Легка Анастасія Віталіївна 11 Природничий Переможець ІІ етапу олімпіад
51 Крипило Діана Олексіївна 11 Філологічний, суспільствознавчий Переможець ІІ та ІІІ етапів олімпіад
52 Василенківська ЗОШ І-ІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області Нарожна Вікторія Сергіївна 6 Філологічний Переможець ІІ етапу конкурсу ім. Т.Шевченка
53 Колій Андрій Юрійович 8 Математичний, філологічний Переможець ІІ етапу олімпіад
54 Колій Катерина Андріївна 8 Філологічний , природничий Переможець районного конкурсу дослідницьких робіт для учнів 5-8 класів
55 Семенівська ЗОШ І-ІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області Кобилянська Юлія Олександрівна 4 Філологічний Переможець ІІ конкурсу ім П. Яцика
56 Гришина Вікторія Володимирівна 7 Філологічний Переможець ІІ конкурсу ім Т. Шевченка
57 Сподобівська ЗОШ І-ІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області Ляшенко Олена Олександрівна 9 Математичний, природничий Переможець ІІ етапу олімпіад, конкурсу ім. Т Шевченка , конкурсу дослідницьких робіт серед учнів 5-8 класів
58 Буданова Єлизавета Сергіївна 9 Природничий, суспільствознавчий Переможець ІІ етапу олімпіад
Кiлькiсть переглядiв: 398

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.