Керівники районних методичних об’єднань

вчителів предметних циклів:

- філологічного (українська мова та література) – Колеснік О.В., вчитель української мови та літератури Шевченківської ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів;

- філологічного (зарубіжна література та російська мова) – Шепеленко О.М., вчитель російської мови Шевченківської ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів;

- філологічного (англійська мова) – Япринцева Н.М., вчитель англійської мови Шевченківської ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів;

- суспільствознавчого (історія, Людина і світ, правознавство) – Антонцева Т.М., вчитель історії Гетьманівського НВК;

- математичного (математика, інформатика, економіка) – Стаднік С.О., вчитель математики Шевченківського ліцею;

- природничого (географія, Харківщинознавство) – Парфілова А.В., вчитель географії Шевченківського ліцею;

- природничого (біологія, екологія, хімія, природознавство) – Максименко Н.О., вчитель біології Великохутірської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- природничого (фізика, астрономія) – Крикун С.В., вчитель фізики Шевченківської ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів;

- технологічного (трудове навчання, технології) – Соляник С.П., вчитель трудового навчання Шевченківської ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів;

- художньо-естетичного (художня культура, образотворче мистецтво, музичне мистецтво, мистецтво) – Чернова О.П., вчитель музичного мистецтва Борівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- здоров’язберігаючого (основи здоров’я, фізична культура, Захист Вітчизни) – Баранік Є.М., вчитель фізичної культури Гетьманівського НВК;

- початкової школи – Гунько Я.М., вчитель початкових класів Шевченківського ліцею;

- духовно – морального спрямування (етика, Православна культура Слобожанщини, Захисти себе від ВІЛ) – Кравченко О.Л., вчитель етики Шевченківського ліцею;

- соціально – психологічної служби – Овчаренко С.Ю., практичного психолога Шевченківської ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів;

- класних керівників – Шакіна С.А., педагог – організатор Шевченківського ліцею;

- шкільних бібліотекарів – Антонова Н.О., бібліотекар Великохутірської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- дошкільного виховання – Даниленко М.Г., вихователь ДНЗ «Калинка».

Заступники керівників районних методичних об’єднань

вчителів предметних циклів:

- філологічного (українська мова та література) – Данилова М.М., вчитель української мови та літератури Шевченківського ліцею;

- філологічного (англійська мова) – Липова Л.О., вчитель англійської мови Гетьманівського НВК;

- суспільствознавчого (правознавство) – Конюхова І.В., вчитель історії та правознавства Безм’ятежненського НВК;

- математичного (інформатика) – Гонтар Ю.М., вчитель інформатики Шевченківського ліцею;

- математичного (економіка) – Черкашина І.О., вчитель економіки Новомиколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- природничого (хімія) – Вітковська Н.В., вчитель хімії Шевченківської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів;

- художньо-естетичного (художня культура, образотворче мистецтво) – Нещеретна А.В., вчитель художньої культури та образотворчого мистецтва Шевченківської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів;

художньо-естетичного (музичне мистецтво, мистецтво) – Клюєва Р.А., вчитель музичного мистецтва Шевченківського ліцею;

- здоров’язберігаючого (основи здоров’я) – Матвієнко Л.О., вчитель основ здоров’я Шевченківського ліцею;

- здоров’язберігаючого (фізична культура) – Цибульнік С.О., вчитель фізичної культури Шевченківської ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів;

- здоров’язберігаючого (Захист Вітчизни) - Матвієнко О.В., вчитель захисту Вітчизни Шевченківського ліцею;

- початкової школи (1 клас) – Жарова Л.В., вчитель початкових класів Шевченківської ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів;

- початкової школи (2 клас) – Лоскутова Н.М., вчитель початкових класів Шевченківського ліцею;

- початкової школи (3 клас) – Пікалова С.Ф., вчитель початкових класів Шевченківської ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів;

- початкової школи (4 клас) – Чикор Р.В., вчитель початкових класів Борівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- класних керівників – Козирькова І.В., педагог – організатор Шевченківської ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів.

Куратори районних методичних об’єднань вчителів предметних циклів та інших напрямків роботи із числа методистів Шевченківського районного методичного кабінету:

Пирог Т.А. – куратор філологічного циклу (англійська мова);

Старікова Н.О. – куратор філологічних (українська мова та література, зарубіжна література та російська мова) і природничого циклів (біологія, екологія, хімія, природознавство);

Василенко О.Ю. – куратор суспільствознавчого (історія, Людина і світ, правознавство) та природничого циклів (географія та Харківщинознавство);

Одерій Г.В. – куратор здоров’язберігаючого циклу (основи здоров’я, фізична культура, Захист Вітчизни) та циклів початкових класів і дошкільного виховання;

Шавкун Н.М. – куратор художньо – естетичного циклу (художня культура, образотворче мистецтво, музичне мистецтво, мистецтво) та циклів соціально – психологічної служби і морально – духовного спрямування;

Русакова Л.Є. – куратор математичного (математика, інформатика, економіка) та природничого циклів (фізика, астрономія);

Тарасова О.Л. – куратор технологічного (трудове навчання та технології) та шкільних бібліотекарів;

Шкурко Н.М. – куратор циклу класних керівників.

Кiлькiсть переглядiв: 708

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.