Графік консультування методистами Шевченківського районного методичного кабінету

ПІБ Посада Дні проведення консультацій Категорія учасників
Пирог Тетяна Анатоліївна Завідувач РМК Вівторок, середа Директори ЗНЗ, заступники директорів з НВР, керівники РМО вчителів предметних циклів, вчителі англійської мови, методисти РМК, керівники альтернативних курсів та інші педагогічні працівники ЗНЗ.
Старікова Ніна Олександрівна Методист з навчальних дисциплін Середа Заступники директорів з НВР, керівники учнівських науково – дослідницьких робіт в системі МАН, вчителі української мови та літератури, російської мови та зарубіжної літератури, біології, екології, природознавства, хімія та молоді спеціалісти.
Василенко Оксана Юріївна Методист з виховної роботи П’ятниця Директори ЗНЗ, заступники директорів з НВР, вчителі історії, правознавства, географії та Харківщинознавства.
Одерій Ганна Володимирівна Методист з дошкільного виховання Четвер Керівники та вихователі ДНЗ, вчителі початкових класів, фізичної культури, основ здоров’я та захисту Вітчизни.
Шавкун Наталя Миколаївна Методист з психологічної служби Четвер Практичні психологи, соціальні педагоги, вчителі художньої культури, образотворчого мистецтва, музичного мистецтва, мистецтва та курсів духовно – морального спрямування
Русакова Лариса Євгеніївна Методист по роботі з педкадрами Вівторок Директори ЗНЗ, заступники директорів з НВР, вчителі математики, інформатики, економіки, фізики та астрономії.
Тарасова Оксана Леонідівна Методист з бібліотечних фондів Понеділок Бібліотекарі ЗНЗ, вчителі трудового навчання та технологій.
Кiлькiсть переглядiв: 796

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.