Обласні змагання з шахів «Біла тура».

22 березня на базі шахово-шашкового клубу «Вундеркінд» м.Харків відбулася командна першість з шахів «Біла тура» серед учнів закладів загальної середньоїосвіти Харківської області за програмою обласних щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя».

Змагання проходили за «швейцарською системою» у сім турів , всього прийняло участь 12 команд.

Команда Шевченківського району з рахунком 4:0 перемогла своїх суперників з Кегичівського, Куп’янского, Краснокуцького таЧугуївського районів, з рахунком 3:1переграли командиКоломацького та Ізюмського районів, і тільки в одній зустрічі наші шахісти поступилися командіДворічанського району. За підсумками змагань команда нашого району набрала 23 очки і в загальнокомандному заліку посіла почесне друге місце, лише на півочки відставши за команду Дворічанського району, команда Купянскогорайону на третьому місці.

У складі команди Шевченківського району, яку очолював тренер-викладач з шахів Ревенко В.І.,виступали вихованці Шевченківської ДЮСШ.На першій дошці Капітоненко Тимур виграв всі сім партій, на другій дошці Твердохлебов Тимофій переміг у шести партіях, на третій дошці Коваленко Андрій також набрав 6 очок, серед дівчат П’янови Аліна та Аліса набрали по два очки.

Вітаємо наших спортсменів з вдалим виступом, та бажаємо наступних перемог!