«Шкільна футзальна ліга України»

«Шкільна футзальна ліга України».

30 січня в спортивному залі районного Будинку культури с. Шевченкове відбулися змагання з футзалу «Шкільна футзальна ліга України» серед учнів 2007 р.н. і молодші закладів загальної середньої освіти Шевченківського району.

В турнірі взяло участь сім команд, які були розподілені на дві підгрупи. В першій підгрупі перемогли учні Шевченківського ліцею районної ради, друге місце посіла команда Безмятеженського НВК, Петрівська ЗОШ на третьому місці. В другій групі перемогли учні Шевченківської ЗОШ №1, команда Старовірівського ліцею на другому місці, Новомиколаївської ЗОШ на третьому, Борівська ЗОШ на четвертому місці.

В матчі за третє місце команда Старовірівського ліцею була сильнішою за команду Безмятеженського НВК, рахунок 3:2. У фіналі футболісти Шевченківського ліцею районної ради з рахунком 9:1 перемогли команду Шевченківської ЗОШ №1 і стали переможцями турніру.

По закінченні змагань всі призери були нагороджені грамотами відділу освіти Шевченківської райдержадміністрації.

5 лютого в спортивному залі ФОК «Металург» сел. Ківшарівка відбулися обласні зональні змагання з футзалу «Шкільна футзальна ліга України» серед учнів 2007 р.н. і молодші закладів загальної середньої освіти.

В турнірі взяло участь шість команд. Команда Шевченківського району у півфіналі перемогла команду з Куп’янського району 4:3, у матчі за перше місце наші футболісти поступилися господарям змагань команді м. Куп’янськ посівши почесне друге місце.

По закінченні змагань всі призери були нагороджені грамотами відділу освіти Куп’янської міської ради.

В складі команди нашого району виступали: Бобрус Вадим, Андрусович Олександр, Єршов Сергій, Афонін Нікіта, Павленко Кирил, Хорошилов Богдан, Плутцов Олексій, Сомов Ярослав, Матвієнко Іван та Шпорт Іван. Тренер команди: Карпов С.А.