Обласний турнір з боксу

З нагоди 76-ї річниці визволення Шевченківщини від фашистських загарбників та 30 річниці виводу військ з Афганістану, за підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної, в боксерському залі районного будинку культури відбувся обласний турнір з боксу серед юнаків (фінансовий партнер турніру Андрій Ісіченко (ТОВ "ГІС Полімер)

В залі зібралися сотні вболівальників різного віку, від найменших, які ще навіть не дуже розуміли, що відбувається, до людей літнього віку. Їх зібрав інтерес і любов до спорту чесних, сильних і мужніх. Всі з нетерпінням чекали на початок поєдинків. Взяти участь у турнірі виявили бажання боксери з Харкова, Куп’янська, Вовчанська, Ізюму, Балаклії, Ківшарівки і, звичайно, шевченківці. Для судівства було запрошено судей національної категорії - майстрів спорту СРСР Віталія Примакова, Андрія Марчука та Миколу Шоміна.

Всіх гостей поєдинку та спортсменів привітав голова райдержадміністрації Валерій Приходько. Він передав вітання від голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної та зауважив, що приймати таку боксерську зустріч є гордістю для Шевченківщини і подякував за організацію тренеру з боксу Євгенію Донцю та фінансовому партнеру Андрію Ісіченку.

До слів привітань очільника району приєдналися голова районної ветеранської організації Борис Тарасенко, голова районної спілки ветеранів Афганістану Валерій Пушкарьов, директор «ГІС Полімер» Олександр Омельченко, тренер з боксу Євгеній Донець та головний суд’я турніру.

Всі поєдинки були дуже насиченим і жорстким, боксери викладалися наповну. Підтримка вболівальників заряджала їх енергією до перемог. Всі переможці та призери змагань були нагороджені медалями та дипломами.

/Files/images/karpov/lyutiy2019/IMG0209.JPG

/Files/images/karpov/lyutiy2019/IMG0371.JPG

/Files/images/karpov/lyutiy2019/IMG7578.JPG

/Files/images/karpov/lyutiy2019/IMG7599.JPG

/Files/images/karpov/lyutiy2019/IMG7604.JPG

/Files/images/karpov/lyutiy2019/IMG7613.JPG

/Files/images/karpov/lyutiy2019/IMG8930.JPG

/Files/images/karpov/lyutiy2019/IMG8974.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 180

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.