Повернутися до звичайного режиму

Заходи до Дня фізичної культури та спорту.

Заходи до Дня фізичної культури та спорту.

8 вересня на стадіоні «Колос» ім. О.М. Бикова відбулися спортивно-масові заходи до Дня фізичної культури і спорту в Україні. Дійство розпочалося з параду фізкультурників, учнів загальноосвітніх навчальних закладів, дитячо-юнацької спортивної школи, ветеранів та активістів спорту. Всіх присутніх привітали Голова Шевченківської райдержадміністрації Приходько В.А. та голова районної ради Онищенко Н.В. Валерій Анатолійович зазначив: «Розвиток спортивного руху та відповідної інфраструктури – є одним з ключових завдань районного керівництва та керівництва області. Адже саме досягнення наших спортсменів об’єднують суспільство, є взірцем для виховання молоді та яскравим прикладом патріотизму. Сьогодні є два важливих бренди, якими ми пишаємося. Це те, що ми українці і патріоти, і те, що ми здорова нація», - сказав керівник району. Він також передав вітання від голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної і побажав усім самої головної перемоги – миру на Сході нашої країни.

Кращим тренерам спортивної школи, спортсменам та ветеранам спортивного руху Шевченківщини було вручено грамоти та подяки Шевченківської РДА.

Потім відбувся футбольний турнір, в якому прийняли участь команди навчальних закладів району. В першій зустрічі команда професійного аграрного ліцею, з рахунком 3:0, перемогла Шевченківської ЗОШ №1, а футболісти ліцею районної ради, з рахунком 4:1, переграли учнів Новомиколаївської ЗОШ. В матчі за третє місце команда ЗОШ №1, з рахунком 4:3, перемогла команду Новомиколаївської ЗОШ . У фіналі, в серії післяматчевих пенальті, команда ліцею районної ради перемогла команду професійного аграрного ліцею і стала переможцем турніру.

В шаховому класі Шевченківської ДЮСШ відбувся турнір з шахів серед юнаків та дорослих. Перше місце, серед дорослих, посів Сазонов Олександр (В.Бурлуцький район), друге місце зайняв Літвінов Михайло (Шевченнківський район), на третьому та четвертому місцях Кравченко Антон (м. Купянськ ) та Ковальов Ігор (Шевченківський район).

Серед учнів до восьми років переможцем став: Жуков Андрій (Шевченківська ДЮСШ).

До 10 років: Пянова Аліна ( Шевченківська ДЮСШ).

До 12 років: Костюков Ілліан (Шевченківська ДЮСШ).

До 14 років: Солодовник Олександр (м.Куп’янськ).

По закінченні змагань всі призери змагань були нагороджені кубками, дипломами відділу освіти та Шевченківської ДЮСШ, солодкими призами та грошовими винагородами від Шевчсенківської РДА та спонсорів.

/Files/images/novini/veresen2018/IMG5987.JPG

/Files/images/novini/veresen2018/IMG6005.JPG

/Files/images/novini/veresen2018/IMG6037.JPG

/Files/images/novini/veresen2018/IMG6655.JPG

/Files/images/novini/veresen2018/IMG6660.JPG

/Files/images/novini/veresen2018/IMG6771.JPG

/Files/images/novini/veresen2018/IMG6815.JPG

/Files/images/novini/veresen2018/IMG6863.JPG

/Files/images/novini/veresen2018/IMG6865.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 246

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.