Районні змагання з легкоатлетичного 4-х борства.

Районні змагання з легкоатлетичного 4-х борства.

23 квітня на стадіоні «Колос» с.Шевченкове відбулися змагання з легкоатлетичного 4-х борства серед учнів 2003 р.н. та молодші закладів загальної середньої освіти, за програмою обласних щорічних змагань «Спорт протягом життя». В змаганнях взяло участь 11 навчальних закладів, які змагалися в таких видах програми: біг 60м., біг 500м.(дівчата), 800м.(хлопці), стрибок у довжину та метання м’яча. В загальнокомандному заліку перше місце зайняла команда Шевченківського ліцею районної ради, на другому місці -Шевченківська ЗОШ №1, на третьому команда Великохутірської ЗОШ. В особистому заліку серед хлопців перше місце зайняв Шило Антон (Шевченківський ліцей) – 204 очки, друге місце посів Сергієнко Олександр (В.Хутірська ЗОШ) – 168 очок, на третьому місці Лірнік Павло (Шевченківська ЗОШ №1) – 160 очок. Серед дівчат перше місце виборола Бєлоконь Лілія (Шевченківська ЗОШ №1) – 178 очок, друге - Бабарика Вероніка (Гетьманівський НВК) – 167 очок, третє - Крайнюк Віра (Шевченківська ЗОШ №1) – 164 очки.

В окремих видах програми кращими були:

Біг 60 м. (хлопці) Шило Антон (Шевченківський ліцей) – 8,56 с.

Біг 60 м. (дівчата) Крайнюк Віра (Шевченківська ЗОШ №1) – 9,74 с.

Біг 500 м. (дівчата) Бабарика Вероніка (Гетьманівський НВК) – 1,43 с.

Біг 800 м. (хлопці) Шило Антон (Шевченківський ліцей) – 2,46 с.

Метання мяча (хлопці) Шило Антон (Шевченківський ліцей) – 66 м.

Метання мяча (дівчата) Бабарика Вероніка (Гетьманівський НВК) – 35 м.

Стрибок у довжину(хлопці)Симоненко Віталій (Шевченківський ліцей)–450 см.

Стрибок у довжину(дівчата) Крайнюк Віра (Шевченківська ЗОШ №1) – 390 см.

Підсумкова таблиця

районних змагань з легкоатлетичного 4-х борства

серед учнів закладів загальної середньоїосвіти 2003 р.н. та молодші.

місце Назва навчального закладу Кількість очок
1 Шевченківський ліцей райради 637
2 Шевченківська ЗОШ №1 605
3 В.Хутірська ЗОШ 518
4 Новомиколаївська ЗОШ 500
5 Гетьманівський НВК 497
6 Василенківська ЗОШ 476
7 Старовірівська ЗОШ 395
8 Борівська ЗОШ 388
9 Семенівська ЗОШ 363
10 Петрівська ЗОШ 362
11 Безмятеженський НВК 294
12 Сподобівська ЗОШ н/у

Головний суддя змагань С.А.Карпов

Кiлькiсть переглядiв: 166

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.