Тренінг «Забезпечення наступності змісту дошкільної та початкової освіти: впровадження освітньої програми «Впевнений старт» у практику роботи з дітьми старшого дошкільного віку».

«Мудрим є педагог, який пристосовується до природи дошкільника, а не намагається пристосувати природу різних дітей до своєї власної, який не вважає себе «хазяїном» дитини, а вчиться у неї, у життя, у природи, не вимагає, не наполягає, не залякує, а запрошує вихованця до дії, зацікавлює нею, розуміє, що рухливість є важливою умовою повноцінного розвитку дитини, не пригнічує активність дошкільника» - ця думка була провідною під час методичної студії, яка відбулася 18 квітня 2018 року на базі Шевченківського ДНЗ «Калинка». Темою обговорення стало питання забезпечення наступності змісту дошкільної та початкової освіти через впровадження освітньої програми «Впевнений старт» у практику роботи з дітьми старшого дошкільного віку. Дану зустріч у формі тренінгу для педагогів закладів дошкільної освіти та вчителів початкових класів Шевченківського району провели Кравченко Н.А., сертифікований тренер по впровадженню даної програми, Шавкун Н.М. та Василенко О.Ю. - методисти Швченківського РМК, які супроводжують дошкільну та початкову освіту. Метою тренінгу було інформування педагогів щодо можливостей програми та науково-методичного комплекту задля розвитку сучасного дошкільника, з урахуванням основних принципів реформи МОН «Нова українська школа» та з орієнтацією на особистість сучасного дошкільника.

В ході тренінгу учасники ознайомилися з:

· оновленою програмою;

· концептуальними підходами щодо особливостей її впровадження;

· навчально-методичним комплектом до програми;

· сучасною моделлю науково-методичної підтримки педагогів-практиків, які працюватимуть за програмою “Впевнений старт” та батьків вихованців.

По завершенню тренінгу учасники були переконані у тому, що Нова українська школа не може повноцінно реформуватися без дошкільної освіти, а запропонована програма може забезпечити успішний старт кожної дитини до повноцінного життя у сучасному суспільстві та вступу до школи згідно концепції «Нова українська школа».

/Files/images/novini/1/20180418_132305.jpg

/Files/images/novini/12/20180418_133759.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 253

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.