Семінар - практикум для вчителів образотворчого мистецтва

Семінар - практикум для вчителів образотворчого мистецтва

14.02.2018 р. на базі Шевченківського районного методичного кабінету відбувся районний семінар – практикум для вчителів образотворчого мистецтва «Програмова тема «Мистецтво: діалог традицій і новаторства» в змісті мистецької освіти основної школи».

Відкрила семінар та ознайомила із планом його роботи методист районного методичного кабінету Шавкун Н.М.. Також вона зазначила, що особливістю навчальної програми з образотворчого мистецтва є варіативність наповнення змісту: кожен учитель може обирати різноманітні форми практичної діяльності для реалізації завдань програми, розкриття теми уроку та набуття учнями ключових і предметних компетентностей, визначених програмою. Це передбачає творче ставлення вчителя до змісту і технологій навчання. В ході семінару – практикуму учасники презентували учнівські роботи, виконані при вивченні програмових тем 7 класу у І семестрі. Працюючи у групах, учасники розробили орієнтовну тематику та зміст художньо – практичних завдань, які можуть бути запропоновані учням 7 класу при вивченні тем у ІІ семестрі. З великим задоволенням та творчим натхненням педагоги взяли участь у майстер - класах «Художнє моделювання зачіски для створення індивідуального стилю людини» та «Створення ландшафтного дизайну», проведених вчителем образотворчого мистецтва Шевченківської ЗОШ № 1 Нещеретною А.В.

В ході семінару учасники розширили своє бачення щодо викладання теми «Мистецтво:діалог традицій і новаторства», збагатили свої професійні знання та уміння, а також отримали позитивні враження.

/Files/images/novini/1/2.jpg

/Files/images/novini/1/3.jpg

/Files/images/novini/1/5.jpg

/Files/images/novini/1/6.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 329

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.