Майстер - клас для бібліотекарів

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.06.2017 № 929 «Про впровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи бібліотек» протягом 2017 року здійснювався методичний супровід щодо переходу бібліотек закладів загальної середньої освіти району на систематизацію документів за Універсальною десятковою класифікацією.

В рамках роботи районного методичного об'єднання шкільних бібліотекарів було створено тимчасову творчу групу бібліотекарів закладів загальної середньої освіти району.

Мета діяльності тимчасової творчої групи заклечалася в:

ü опрацюванні методичних матеріалів та розробці рекомендацій щодо впровадження Універсальної десяткової класифікації у практику роботи шкільних бібліотек;

ü проведенні майстер – класу для шкільних бібліотекарів закладів загальної середньої освіти Шевченківського району.

16 січня 2018 року на базі Шевченківського районного методичного кабінету відбувся майстер – клас для шкільних бібліотекарів за темою «Упровадження Універсальної десяткової класифікації у практику роботи шкільних бібліотекарів».

На майстер – класі був презентований(результат діяльності тимчасової творчої групи) посібник, що містить таблицю Універсальної десяткової класифікації, яка адаптована для шкільних бібліотек закладів загальної середньої освіти. Дані матеріали були запропоновані шкільним бібліотекарям для спрощення роботи щодо переходу з бібліоте́чно - бібліографічної класифікації (ББК) на універсальну десяткову класифікацію (УДК).

Член творчої групи, Гончаренко С.В., (бібліотекар Шевченківського ліцею) провела практичне заняття щодо використання адаптованої таблиці УДК з питань правильного переходу з бібліоте́чно – бібліографічної класифікації (ББК) на універсальну десяткову класифікацію.

/Files/images/novini/1/IMG_4765.JPG

/Files/images/novini/1/IMG_4756.JPG

/Files/images/novini/1/IMG_4750.JPG

/Files/images/novini/1/IMG_4740.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 423

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.