Засідання районного методичного об’єднання вчителів, які викладають предмети духовно - морального спрямування

Засідання районного методичного об’єднання вчителів, які викладають предмети духовно - морального спрямування

Відповідно до плану роботи Шевченківського районного методичного кабінету 04.01.2018 р. на базі відділу освіти Шевченківської РДА відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів, які викладають предмети духовно - морального спрямування.

В ході засідання методист Шевченківського РМК Шавкун Н.М. та керівник районного методичного об’єднання Кравченко О.Л. висвітлили актуальні питання викладання курсів духовно-морального спрямування у 2017/2018 навчальному році. Учасники засідання – вчителі навчальних закладів району, які викладають етику та спецкурс «Православна культура Слобожанщини» - отримали теоретичну та практичну допомогу в ознайомленні з духовно-моральною системою цінностей, світогляду та досвідом багатьох поколінь українського народу. Найбільшу зацікавленість та активність проявили педагоги під час інтерактивного спілкування та розв’язування «моральних» задач.

Захід пройшов у теплій атмосфері, на завершення учасники висловили свої побажання щодо подальшої співпраці та зустрічей.

/Files/images/novini/12/1.jpg

/Files/images/novini/12/2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 386

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.