І знову про ЗНО…..

І знову про ЗНО…..

27 грудня 2017 року на базі Шевченківського РМК відбулося засідання РМО вчителів філологічного циклу (англійська мова) (керівник Япринцева Н.М., вчитель Шевченківської ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів). Основними питаннями, які розглянули педагоги, були – особливості підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови. Детально проаналізували і опрацювали актуальні нюанси, а також виробили тактику підготовки до тестування. З питаннями виступили: Япринцева Н.М. «Вимоги щодо володіння мовною та мовленнєвою компетенція ми в контексті підготовки учнів до ЗНО» та Мірошніченко А.О. (вчитель Старовірівської ЗОШ І-ІІІ ступенів) «З досвіду роботи вчителя – тренера в рамках освітнього проекту КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»«Підвищення компетентності вчителів щодо підготовки учнів до розв’язування тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання».

Крім того, Андрієнков І.Л. (вчитель Новомиколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів) познайомив присутніх з діяльністю вчителя – тренера в рамках роботи Британської Ради в Україні. Вчителі отримали корисну інформацію про:

§ основні віхи історії Британської Ради;

§ онлайн – ресурси Ради;

§ освітні проекти Ради;

§ професійний розвиток вчителя у проектах Британської Ради;

§ рамку безперервного професійного розвитку вчителів.

Не залишились поза увагою освітян і оновлені програми з іноземних мов, а також їх оновлений зміст і нові підходи щодо опанування дітьми мовою.

Нині (10.01.2018) на вчителів англійської мови чекає тренінг за такою темою «Understanding lesson planning in the context of New Ukrainian School», який готує і проведе І.Л. Андрієнков.

Куратор вчителів англійської мови Т.А.Пирог

Кiлькiсть переглядiв: 333

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.