Повернутися до звичайного режиму

Вдале завершення року

Освіта і наука завжди були, є і будуть фундаментом розбудови суспільства. Стратегічним напрямком розвитку нашої держави є реформування освіти. А реформи – це справа не тільки політиків, це справа усіх нас.

Тож у непростий для країни час на плечі працівників освіти лягає особлива відповідальність за підготовку молодого покоління українців, які завтра формуватимуть майбутнє нашої держави, сприятимуть її політичному розвитку, економічному добробуту й духовному розквіту.

І Національний конгрес освітян України «Інноваційний розвиток освіти і науки в Україні. Стан, тенденції і проблеми галузі», який відбувся 15 грудня 2017 року у Києві, висвітлив реальний стан реформування науково – освітянської сфери, об’єктивно оцінив досягнення освітянських установ, окремих науковців та фахівців – практиків. До цієї когорти (а це близько 500 представників з різних куточків України) потрапили і працівники Шевченківського районного методичного кабінету Ганна Одерій, Наталія Шавкун, Оксана Василенко на чолі із завідувачем Тетяною Пирог. Вони презентували з високої трибуни свій практичний досвід роботи щодо організації методичної роботи з керівним корпусом району.

Щоденну працю методистів, невтомний їх натхнений пошук, фахові здобутки, які сприяють всебічному розвитку нашої малої Батьківщини було достойно оцінено. Орден освітянської слави, Подяку та вишукане подарункове видання «Освітяни та науковці України» вручали шевченківцям Народний депутат України Олександр Марченко та директор національного еколого – туристичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, професор, доктор педагогічних наук, голова ГО «Спілка освітян України» Володимир Вербицький.

Крім цього, для учасників педагогічного форуму була організована цікава екскурсія по еколого – натуралістичному центрі. Гості відвідали музей хліба, зимовий сад, живий куточок, кабінети та лабораторії центру, творчу виставку дитячих малюнків і виробів.

В цілому цей освітянський захід проходив за підтримки Міністерства освіти і науки України та з метою налагодження діалогу для координації зусиль щодо впровадження реформ в освітянську сферу.

Завідувач РМК Т.А.Пирог

/Files/images/novini/1/IMG_4400.JPG

/Files/images/novini/1/IMG_4402.JPG

/Files/images/novini/1/IMG_4407.JPG

/Files/images/novini/1/IMG_4411.JPG

/Files/images/novini/1/IMG_4415.JPG

/Files/images/novini/1/IMG_4419.JPG

/Files/images/novini/1/IMG_4422.JPG

/Files/images/novini/1/IMG_4426.JPG

/Files/images/novini/1/IMG_4429.JPG

/Files/images/novini/1/IMG_4433.JPG

/Files/images/novini/1/IMG_4473.JPG

/Files/images/novini/1/IMG_4480.JPG

/Files/images/novini/1/IMG_4481.JPG

/Files/images/novini/1/IMG_4488.JPG

/Files/images/novini/1/IMG_4503.JPG

/Files/images/novini/1/IMG_4504.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 469

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.