Про чергову нараду заступників директорів з навчально – виховної роботи

Про чергову нараду заступників директорів з навчально – виховної роботи

22.12.2017 року для заступників директорів з навчально – виховної роботи була проведена тематична нарада «Ефективність системи підготовки учнів до ЗНО у закладах освіти району». Крім того, було розглянуто і ряд інших актуальних питань.

№ з/п Питання для розгляду Доповідачі
1. Про систему роботи щодо підготовки вчителів та учнів до успішної здачі ЗНО – 2018. Першочергові завдання методичних служб. Пирог Т.А.
2. З досвіду роботи закладів освіти І-ІІІ ступенів щодо системи внутрішньошкільної діяльності з питань ЗНО. Заступники директорів з НВР (ЗНЗ І-ІІІ ступенів)
3. Про пробне ЗНО - 2018. Пирог Т.А.
4. Про інноваційний проект «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді». Тарасова О.Л.
5. Про навчальний курс «Основи енергопостачання та енергозбереження» та проект «Енергоефективні школи: нова генерація». Тарасова О.Л.
6. Про результати експертизи класних журналів учнів 9-х класів – претендентів на отримання свідоцтв про базову загальну середню освіту з відзнакою. Пирог Т.А.
7. Різне. Організаційні питання. Пирог Т.А.

Високі результати ЗНО – 2017 спонукають і Шевченківський РМК, і керівний корпус освітніх закладів району докласти максимум зусиль для якісної організації та ефективної підготовки як учнів так і вчителів до зовнішнього незалежного оцінювання 2018. Обмін досвідом у рамках району став ще одним кроком у вирішенні цього питання.

Участь в освітніх проектах різних рівнів також важлива справа. Тому освітяни Шевченківщини активно долучаються до них задля розширення можливостей для вихованців та покращення матеріальної бази закладів.

Нарада пройшла за активної участі всіх її учасників.

Завідувач Шевченківським РМК Т.А.Пирог

Кiлькiсть переглядiв: 293

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.