Дружній візит

Дружній візит

Високі результати по ЗНО – 2017 стали своєрідною візиткою освітян Шевченківщини, вказуючи на їхній високий професіоналізм.

Керівники установ освіти з різних районів Харківської області приїздять вивчати наш досвід роботи в рамках цього питання. Це, в свою чергу, спонукає і весь методичний корпус, і учительський загал працювати ще з більшою наполегливістю, інтенсивністю та вимогливістю. Адже досягти вершини набагато легше ніж утриматися на ній.

4 грудня 2017 року до нас завітали колеги з Печенізького району на чолі з завідуючою РМК Зеленською О.В. (в складі делегації було 13 осіб, серед них директори та заступники директорів з НВР закладів І-ІІІ ступенів і вчителі української мови та літератури, математики, історії).

Завідувач Шевченківського РМК Пирог Т.А. коротко познайомила гостей з оновленою моделлю методичної роботи у районі та системою роботи щодо підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання.

Керівництво Шевченківського ліцею (Шмігельська Т.В. та Кубрак С.В.) та учителі української мови та літератури Данилова М.М. та математики Стаднік С.О. поділилися власним досвідом роботи з означеного питання. Особливо цікаві для наших сусідів стали саме «родзинки» педагогічних напрацювань вчителів ліцею.

Невеличка екскурсія по закладу також була до вподоби печенізьцям.

Далі зустріч продовжилася у Гетьманівському НВК, учні якого показали у минулому навчальному році високі результати по ЗНО. Тож практичний досвід гетьманівців не залишився поза увагою. Вчителі історії Антонцева Т.М., української мови і літератури Герасименко Л.В. та математики Бовдуй О.В. і Бовдуй В.М. із задоволенням поділилися своїми здобутками і цікавинками у підходах щодо створення дієвої системи роботи з питань підготовки учнів до ЗНО. Колегам – освітянам вони запропонували і навчальні матеріали, презентації, картки, які добре допомагають у підготовці.

Жваве обговорення всього почутого і побаченого, обмін враженнями і думками продовжилися у невимушеній теплій атмосфері за чашкою чаю зі смачними тістечками.

Час за розмовами пролетів швидко. Сповнені вражень, емоцій, нових ідей наші гості повернулися додому.

Проте співпраця на цьому з нашими сусідами не закінчилася. Адже така взаємодія допомагає рухатися вперед, рости професійно і розвиватися……

/Files/images/novini/1/IMG_4260.JPG

/Files/images/novini/1/IMG_4265.JPG

/Files/images/novini/1/IMG_4257.JPG

/Files/images/novini/1/IMG_4251.JPG

/Files/images/novini/1/IMG_4249.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 380

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.