Обласні фінальні змагання з настільного тенісу

28 листопада на базі КДЮСШ №11 м. Харків відбулися обласні фінальні змаганнях з настільного тенісу серед учнів закладів загальної середньої освіти. З майже сорока команд до фіналу пробилися шість команд, в тому числі, і команда Шевченківського району. Нашим юним спортсменам було досить важно протистояти неодноразовим переможцям обласних змагань, переможцям та призерам Чемпіонатів та кубків України з настільного тенісу. Але вони гідно боролися та здобули перемоги над командами Богодухівського та Зміївського районів і поступилися призерам змагань Вовчанському, Сахновщанському та Валківському районам. В підсумку наші земляки посіли почесне четверте місце.

У складі команди виступали: Фегер Андрій та Колиханова Аліна (Новомиколаївська ЗОШ), Коршенко Денис (Шевченківська ЗОШ №1), Должиков Владислав (Борівська ЗОШ), Глушко Анастасія (Старовірівська ЗОШ), Єрмачкова Софія (Гетьманівська ЗОШ).